KOOPERATYWY TERAPEUTYCZNE

I. W jakim celu powstają Kooperatywy Terapeutyczne?

Tzw. systemy powodują zboczenie ludzi z kursu, który mają obierać jako prawdziwi ludzie, którymi byliśmy zawsze od przodków. Chodzi o to, aby ludzie zaczęli się budzić do życia, bo zniewolono ich i nie są świadomi, że tak bardzo są zniewoleni. Nie moją mocy, energii, aby wstać, ulegają cały czas przyzwoleniom, które dał im system, religie i wszystko inne.


Jeśli czujesz zniewolenie przez tzw. system, czujesz ubytek mocy i energii, możesz wziąć udział w Kooperatywach Terapeutycznych, aby:

  • uwolnić się od tzw. systemu oraz powrócić do natury
  • poznać samego siebie
  • zdobyć pewność siebie i odnaleźć energię silnego człowieka
  • zdobyć wewnętrzny spokój

II. W jaki sposób można to zmienić?

Pomocne w przywróceniu mocy i energii będą programy takie jak:

  • Narodowy Program Powrotu do Życia– w ramach, którego proponowane są Kręgi Życia dla kobiet i Kręgi Mocy dla mężczyzn. Kręgi Życia i Kręgi Mocy to m.in. osobne warsztaty dla kobiet i mężczyzn, gdzie wracamy do pierwotnych instynktów z nowym zrozumieniem otaczającego nas świata, by w życiu, biznesie i relacjach odnaleźć energię silnego człowieka, który spełnia się jako człowiek, rodzic, parter lub przedsiębiorca.
  • Sanatorium Życia– forma terapii uzdrowiskowej, która wykorzystuje walory naturalne, przyrodnicze i biofizyczne środowiska do poprawy stanu zdrowia fizycznego, mentalnego i energetycznego. Wyjazd do naszego Sanatorium jest gwarancją lepszego samopoczucia i spokoju wewnętrznego.
  • Warsztaty czuciacelem tych warsztatów jest wyjście z tzw. matrixa, czyli wszystkiego, co nas blokuje, ogranicza i powoduje niskie wibracje w naszym życiu, czyli smutek, strach, żal, niezadowolenie, gniew, niemoc. Warsztaty wykorzystują elementy wiedzy o naszym genetycznym DNA, połączone z różnymi technikami rozwoju świadomości i narzędziami odkrywania siebie w różnych aspektach życia, czyli tzw. Smart Human Design.