KOOPERATYWY EDUKACYJNE

W ramach Ogólnopolskiego Programu Rehabilitacja Narodu, Kooperatywy Edukacyjne, wyznaczają nowe możliwości dla ludzi żywych, którzy już wiedzą, że zostali oszukani i teraz, w związku z ogromnym zagrożeniem życia naszych dzieci, jednoczą się Rodzice na wielu poziomach edukacji.

Poszczególne sektory wsparcia, które nawzajem się uzupełniają i przenikają:

!. Pomoc Sąsiedzka

  • edukacja domowa, w ramach sąsiedzkiej pomocy, zapewniając dzieciom nauczycieli, którzy pracują już „po nowemu”, czyli w taki sposób, który edukuje nasze dzieci w kierunku wartości i samodzielności oraz prostoty życia.
  • matki z dziećmi, mogą brać udział w wielu warsztatach, które przygotowujemy, by odciążyć, ale także by uruchomić programy rehabilitacyjne i zawodowe, w kierunkach nowej przedsiębiorczości, czyli tej przedsiębiorczości, która nie krzywdzi człowieka.

 

II. Lokalne Inicjatywy

  • Na ten moment, stawiamy na edukację, gdyż jest to dosłownie zwrot o 180 stopni, w stosunku do edukacji, która miała miejsce w tzw. niewolniczym systemie. Głównymi tematami będą inicjatywy lokalne, które zmierzają do powrotu do natury i stopniowemu odhipnotyzowaniu naszych dzieci z gier, technologii, ekranów i wirtualnych dróg tzw. rozwoju.

 

III. Powrót do naturalności

  • Naturalność każdy rozumie inaczej, gdyż zależy to od poziomu czucia Ziemi i siebie. Nie każdy ma taką percepcję pojmowania człowieka, jako części natury, zupełnie nie oderwanej od nas samych.
  • Łączenie bycia naturalnym, z uczeniem tego dzieci i przez dzieci, przejmowanie Ich wrażliwości, szczególnie w ramach inicjatyw z seniorami, którzy mają możliwość odzyskania energii przez dzieci, które tylko czekają, by otrzymać wiadomości od ludzi nie zatrutych technologią, np. co robili jak byli mali, bez telewizora, bez gier i innych trucizn dzisiejszego świata.

 

IV. Zrzucenie balastów

Im prostsze życie, tym mniej bałaganu i chaosu, na który ludzkość była narażona przez wybory, które nie były tak naprawdę Ich wyborami, ale korporacji, które chciały zniewolić człowieka, by zawładnąć zasobami Polski (części Lachii po przodkach). Są one imponujące, gdyż region Polska ma więcej zasobów naturalnych niż każdy inny kraj na Ziemi.

Tu uruchomiono dwa programy: Narodowy Program Rehabilitacji Rodziny, podprogramy:

  •  Praca Życia,
  •  Edukacja Życia,
  •  Przestrzeń Życia.