DO DZIEŁA, SŁOWA W CZYN WPROWADŹMY

Wiele się mówi, widzi, wiele ludzi też nie zdaje sobie sprawy gdzie rozgrywa się gra, kto lub może CO i w co się tak naprawdę gra. Ktoś lub coś przybywa do nas, by odciągnąć nas od tego co najważniejsze, w pełni prawdziwe, wielowymiarowo czyste.

Czy tego w duszy chcemy? To też i tu nie chodzi o to że brat, czy siostra, to zupełnie inni ludzie, a czy ich wartości są naszymi? Kiedyś też oddaliśmy część duszy, bo naiwnie wierzyliśmy, że jakoś to będzie, no i widzimy co jest 😉🤭. Wiemy kto nimi steruje, co chce osiągnąć, lecz brakuje nam inicjatyw innych niż mówienie i spotykanie, a marionetki hańbią nas jako po rodach przodków swoich. Co zrobić? Decyzja i prawdziwe tematy. To jest proste, pytanie co z tego systemu i obecnie prowadzonego życia, jesteś w stanie sobie odpuścić?. Tu niestety, by otrzymać nagrodę zbiorową, w jedności, czy trzeba iść na całość? Nie, ale czy warto?

Wojny i świrusy, to już przeszłość, jesteśmy bowiem w tu i teraz, prawda?🌱 Parasystem nasączony utajoną kontrolą, niby przyjemniejszy i prawie idealny, ale jednak coś śmierdzi w tym prawie 😉, bo się tworzy go dla tych co słabi i podążają kompromisem, a nie drogą całej prawdy, Rodziny ludzi maksymalnie wolnych i w pełni świadomych, budowniczych, kreatorów, strażników własnej prawdy, uczuć, obfitości, doświadczających tego co się dzieje wewnątrz siebie, by w materii od siebie to zmieniać.

To droga Twojego prawdziwego pochodzenia, prawdziwego języka, prawdziwej mocy, a nie sztuczności, która ją tylko głupio imituje. To również ścieżka odwagi rodowej do odzyskania honoru i szacunku do siebie jako człowieka żywego, całości z narodem i ruszenia w kierunku odkrywania swojego BYĆ, by z dumą i prawedą mieć prawo do używania słowa BogaTy lub Przedsiębiorca, Mąż, Ojciec, Brat, itd. reszta to istoty totalnie pozbawieni świadomości i winy, ludzie oddający swoją energię na iluzorycznej scenie lub arenie, komu? Pasożytom, ale kto nimi jest? Iluzja jest z natury mylna . Można inaczej? Jasne, Polak potrafi, wie, może, bo JEST. Wielu ludzi się teraz budzi, obserwują, realizują siebie w małych grupach lub czekają na to aż ich coś scali. Z obserwacji czuję i widzę, że często nie znając całej prawdy, podąża za wilkami w owczej skórze, bo sięgają zbyt płytko do historii, prawdziwej tożsamości.

Niektórych też złapano ich w macki któregoś kultu władzy, pieniądza, śmierci lub innego zboczenia, bez zmiany wnętrza, przez ignorancję chciwość, poczucie braków lub przyzwolenia, wybrali tzw. łatwiejsze drogi, lecz dużo trudniejsze na mecie, wolna wola ☀️🌱. Szukać możemy w wielu miejscach, energia prowadzi nas wszystkich do siebie, wystarczy słuchać źródła i podążać, aktywnie dając, by otrzymać prawdziwie. Przykłady stron, może Cię coś zainspiruje: www.lachici.pl, www.do.zycia.pl, www.prawo.zycia.pl, www.spotkania.zycia.pl, www.programy.zycia.pl ☀️🔥💦 Organizuję też grupy inicjatorów, w kierunku zebrania prawdziwych tematów, dla których warto podnieść rękawicę narodową.

Tu zbieram pytania, myśli i wasze nawet najdrobniejsze inicjatywy lub programy by można było je poruszyć na wiecach lokalnych realizowanych m.in. podczas inicjatyw warsztatów, festiwali i kręgów w naturze przy ogniu🌜🔥🌱: http://mapa.wiece.narodu.pl. Czy to dla nas, czy dla Polonii, publikowane będą pakietami, regionalnie i lokalnie, m.in na stronie www.program.zycia.pl, byśmy mogli sobie ułożyć właściwe priorytety i działania. Propozycje na priv. Sława, Lachy My

Leave A Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *